Стрижень заземлення призначений для забивання в землю на різну глибину. Стандартна довжина стрижня 1.5м Товщина стрижня 14.2мм, що відповідає вимогам нормативів. Для з'єднання заземлювачів між собою використовується латунна муфта з внутрішньою різьбою 5/8".
Для забивання стрижнів в землю на верх накрученої на стрижень муфти встановлюється спеціальний болт (або забивна головка), який приймає на себе удари вібромолота зі спеціальної насадки SDSmax.
Для того, щоб стрижень легко заходив в землю, на першому стрижні використовується загострений наконечник.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anchor |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Электрод |
| Форм-фактор | Пруток |
| Материал | Медь |
| Диаметр | 14.2 мм |
| Длина | 1500 мм |
| Наружная резьба | 1 5/8" |
- Цена: 656 ₴


