Диференційний автоматичний вимикач EASY 9 1П+Н 25А 30мА C AC 4,5кА 230В =S=
Функції:
- Захист кіл від коротких замикань.
- Захист кіл від перевантажень.
- Захист людей від ураження електричним струмом при прямому дотику (чутливість 30 мА).
- Поєднує в собі функції автоматичного вимикача і диференціального вимикача навантаження (ПЗВ).
- Виконує захисну функцію як при відсутності, так і при наявності заземлення (PE-провідника)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Индия |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Механическая износостойкость | 8000 циклов |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Коммутационная износостойкость | 2000 циклов |
| Технические характеристики | |
| Номинальный ток | 25 А |
| Количество полюсов | 2 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 230 В |
| Номинальный отключающий дифференциальный ток | 30 мА |
| Тип срабатывания УЗО | Электромеханический |
| Условия использования | АС |
| Номинальная отключающая способность (Icn) | 4500 А |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 66.5 мм |
| Высота | 81 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість полюсів | 1P+N |
| Номінальний струм | 25A |
Информация для заказа
- Цена: 718 ₴


