Автоматичний вимикач ВА63 3П 32A C. Серія "Домовий".
Функції
- Захист кіл від струмів короткого замикання.
- Захист кіл від перевищення допустимого струму
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Болгария |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 81 мм |
| Длина | 78.5 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Технические характеристики | |
| Количество полюсов | 3 шт |
| Номинальный ток | 32 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість полюсів | 2P, 3P |
| Номінальний струм | 32A |
Информация для заказа
- Цена: 514 ₴


