Диференційний вимикач навантажень ВД63 2П 40A 30МА без вбудованого захисту від надструмів.
Функції:
- Захист людей від ураження електричним струмом при прямому дотику (30 мА).
- Захист людей від ураження електричним струмом у разі непрямого дотику (100 мА).
- Захист електроустановок від ризику загоряння (300 мА).
Принцип дії
Основна небезпека при роботі з електричними приладами - ураження людини струмом. Корпус несправного побутового приладу, провід або кабель з порушеною ізоляцією в квартирі можуть перебувати під напругою. Ступінь небезпеки залежить від багатьох параметрів: напруги, величини і часу впливу струму на організм і т.п.
Вимірюючи різницю сили струму між провідником під напругою і нульовим провідником, автоматичний вимикач диференційного струму (АВДС) без вбудованої захисту від надструмів фактично виявляє струм, що протікає не по передбаченій схемою нейтралі, в тому числі через тіло людини. Якщо цей струм досягає зазначеного на лицьовій частині апарату порога, пристрій захисного вимкнення (ПЗВ) вимикається протягом декількох мілісекунд, попереджаючи таким чином тілесні ушкодження або більш важкі наслідки для людини.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Болгария |
| Коммутационная износостойкость | 2000 циклов |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Механическая износостойкость | 5000 циклов |
| Минимальная рабочая температура | -5 град. |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип УЗО | Выключатель |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 81 мм |
| Длина | 76 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Технические характеристики | |
| Количество полюсов | 2 шт |
| Номинальная отключающая способность (Icn) | 4500 А |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 230 В |
| Номинальный отключающий дифференциальный ток | 30 мА |
| Номинальный ток | 40 А |
| Тип срабатывания УЗО | Электромеханический |
| Условия использования | АС |
| Частота тока | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Номінальний струм | 40A |
- Цена: 1 247 ₴


