Комплект вимикач + розетка з захисною кришкою Schneider Electric Cedar Plus
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 169 г |
| Заземление | Да |
| Степень защиты IP | 44 |
| Способ установки | Накладной |
| Номинальный ток | 16 А |
| Защитная крышка | Да |
| Напряжение | 250 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество разъемов | 1 |
| Защитные шторки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 79 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Глибина (мм) | 54 |
Информация для заказа
- Цена: 285 ₴


