Стрижень заземлення призначений для забивання в землю на різну глибину. Стрижень з одного боку загострений для полегшення вбивання в землю. З другого боку зовнішня різьба М16.
Стандартна довжина стрижня — 1,5 м. Товщина стрижня — 16 мм, що відповідає нормативним вимогам.
Стрижень проходить дві стадії оцинкування, що забезпечує надійний захист від корозії та тривалий термін експлуатації.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Громовик |
| Страна производитель | Украина |
| Тип устройства | Электрод |
| Форм-фактор | Пруток |
| Материал | Оцинкованная сталь |
| Толщина покрытия | 20 мкм |
| Диаметр | 16 мм |
| Длина | 1500 мм |
| Вес | 2.3 кг |
Информация для заказа
- Цена: 405 ₴


