DS40VG Тип 2 +3 AC, в основі технологія VG, розроблена CITEL, щоб придушити струм витоку і робочу напругу забезпечуючи максимальну пропускну здатність і надійний рівень захисту. Електрична схема має роз'єднувач і відповідний індикатор . ПЗІП DS40VG використовуються в багатополюсній конфігурації для захисту однофазної, 3-фазної або 3-фазної + N мережі змінного струму.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CITEL |
| Страна производитель | Франция |
| Вес | 323 г |
| Высота | 90 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 67 мм |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP20 |
| Индикация режима работы | Да |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Напряжение | 380 В |
| Тип установки | Внутренний |
| Установка разъединителя | Внутренняя |
| Ширина | 72 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип УЗИП | 2+3 |
Информация для заказа
- Цена: 7 863 ₴




